ΝΕΑ-ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ανακοίνωση για την κλήρωση

Αθήνα, 11-6-2015 Σας ενημερώνουμε ότι μετά τη λήξη της προθεσμίας υποβολής αιτήσεων   για την εισαγωγή των μαθητών στα Σχολεία μας για το σχολικό έτος 2015-2016, υπάρχει η δυνατότητα να διορθωθούν τα στοιχεία των υποψηφίων σε περίπτωση λάθους, αφού αποσταλεί χειρόγραφα (στο fax: 2107210835 ή στο mail του Σχολείου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ) ) η αίτηση των ενδιαφερομένων έως τη Δευτέρα, 15/6/2015 και ώρα 12.00, εξαιρουμένων αυτών που αφορούν την αλλαγή σχολείων προτίμησης.

Οι καταστάσεις των υποψηφίων έχουν ως εξής:

12/Θ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Δ.Σ. ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ (ΜΑΡΑΣΛΕΙΟ): 445
12/Θ ή 3/Θ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Δ.Σ. ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ (ΜΑΡΑΣΛΕΙΟ): 55
12/Θ ή 3/Θ ή 1/Θ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Δ.Σ. ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ (ΜΑΡΑΣΛΕΙΟ): 271

Οι ως άνω καταστάσεις αναρτώνται με την επιφύλαξη τυχόν αλλαγών που  θα προκύψουν από τη διόρθωση λαθών. Οι καταστάσεις θα
οριστικοποιηθούν και θα αναρτηθούν εκ νέου μετά το πέρας της προθεσμίας υποβολής διορθώσεων. Η διεξαγωγή της κλήρωσης θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη, 16 Ιουνίου και ώρα 10.30, στο Γυμναστήριο  του ΜΔΔΕ (Μαρασλή 4 - Αθήνα).

Γεωργία Πολυζώη
Διευθύντρια