Διευθύντρια του Σχολείου μας είναι η κ. Γεωργία  Πολυζώη (ΠΕ 70 - ΠΕ 02), κάτοχος ΜΔΕ στην Εφαρμοσμένη  Παιδαγωγική - Διδακτική, Προγράμματα Σπουδών.

Η κ. Γεωργία  Πολυζώη έχει διατελέσει Διευθύντρια στο 96ο Δημ. Σχ. Αθηνών,  Συντονίστρια Διευθύντρια των 1ου 6/θέσιου, 2ου 6/θέσιου 3/θέσιου, 1/θέσιου και 6/θέσιου Ειδικού Πειραματικών Δημοτικών Σχολείων του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Αθηνών  και έχει αναλάβει καθήκοντα Διεύθυνσης στα Πειραματικά Σχολεία Μαρασλείου από το σχολ. έτος 2010-11.

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.