Κατανομή τμημάτων Σχολικού Έτους 2018-2019

Διευθυντής : Δρ. Παπαδόπουλος Νικόλαος

Υποδιευθύντρια:  Θανασουλοπούλου Μαρία

Α/Α

OΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΜΗΜΑ

1

Φωτεινή Ζέρβα

Α' 1

2

Σοφία Μπαραμπούτη

Α' 2

3

Δήμητρα Μόκκα

Β' 1

4

Κατερίνα Παούρη

Β' 2

5

Νικολέττα Χαραλαμποπούλου

Γ' 1

6

Ελευθερία Μακρυγιάννη

Γ' 2

7

Κατερίνα Κωστακιώτη

Δ' 1

8

Ασπασία Χαρλαμπίτα

Δ' 2

9

Ελένη Σαραντοπούλου

Ε' 1

10

Φίλιππος Στάθης

Ε' 2

11

Σοφία Σιμιτζόγλου

ΣΤ' 1

12

Παναγιώτα Γκόφα

ΣΤ' 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                         

                                                  Καλή Σχολική Χρονιά!

 

 


 

 

 

ΤΑΚΤΙΚΗ (ΜΗΝΙΑΙΑ) ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ

  

 

Επώνυμο

Όνομα

Ειδικότητα εργαζομένου (κωδικός)

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΑΙΘΟΥΣΑ

ΑΜΠΑΤΖΗ

ΑΝΘΗ

ΓΑΛΛΙΚΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ

12:30 – 13:15

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΖΕΠΑΤΟΥ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

12:25 – 13:15’

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΚΟΥΚΟΥΝΕΖΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

12:35 – 13:15

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΖΕΡΒΑ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

10:00 -10:45

ΑΙΘΟΥΣΑ Α1

ΜΟΚΚΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

12:30 – 13:15

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΣΤΑΘΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

10:00 -10:45

ΑΙΘΟΥΣΑ Ε2

ΠΕΡΑΚΑΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

11:45 – 12:25

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ

ΕΡΑΤΩ

Φ. ΑΓΩΓΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

11:45 – 12:30

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

10:00 -10:45

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

10:45-11:30

ΑΙΘΟΥΣΑ Ε1

ΣΤΟΓΙΟΣ

ΙΣΑΑΚ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΠΕΜΠΤΗ

12:15 – 13:15

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ

9:00 – 9:40

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΠΕΜΠΤΗ

10:00-10:45

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΜΠΑΡΑΜΠΟΥΤΗ

ΣΟΦΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΠΕΜΠΤΗ

11:45-12:30

ΑΙΘΟΥΣΑ Α2

ΠΑΟΥΡΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΠΕΜΠΤΗ

10.00 – 10.45

ΑΙΘΟΥΣΑ Β2

ΣΑΡΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ

9:00 – 9:40

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΣΤΑΣΙΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Φ. ΑΓΩΓΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ

10:00 -10:45

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ

10:00 -10:45

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟY

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΠΕΜΠΤΗ

12:30 – 13:15

ΑΙΘΟΥΣΑ Γ1

ΓΚΟΦΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

9:00 – 9: 45

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΘΑΝΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ

10:45–11:30’

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΖΗΚΟΥΛΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

10:45-11:30

ΠΟΛΥΧΩΡΟΣ

ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

10:00-11:00

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΣΕΛΙΜΗ

ΓΛΥΚΕΡΙΑ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ

8:15’ – 9:00’

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΣΙΜΙΤΖΟΓΛΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

11:45-12:30

ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΤ1

ΧΑΡΛΑΜΠΙΤΑ

ΑΣΠΑΣΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

8:15’ – 9:30’

ΑΙΘΟΥΣΑ Δ2

ΒΑΣΙΛΑΚΗ 

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΝΤΑΞΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

(εβδομαδιαίως)

11:45 - 12:30

ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ

 

 

Σας ενημερώνουμε ότι η τακτική ενημέρωση θα πραγματοποιείται την πρώτη εβδομάδα κάθε μήνα (την πρώτη Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη κλπ.). Για παράδειγμα, τον μήνα Νοέμβριο οι συναντήσεις που θα γίνουν είναι:

 

ΠΕΜΠΤΗ: 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ: 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

 

ΤΡΙΤΗ: 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ: 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ (στις 7 Νοεμβρίου το σχολείο θα είναι κλειστό λόγω των εκλογών αιρετών εκπροσώπων στα υπηρεσιακά συμβούλια)

 

Σας ευχαριστούμε!