ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΟΜΙΛΩΝ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2019 - 2020
ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΛΗΡΩΣΕΩΝ (παρακαλώ διαβάστε μέχρι το τέλος του άρθρου)
Τα αποτελέσματα της κλήρωσης των Ομίλων 2019 -2020 είναι τα εξής:
ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
1 |
Γιάννος Μ. |
(Δ’, 3/Θ) |
2 |
Νικολέττα – Ζωγραφιά Τ. |
(Δ2) |
3 |
Φίλιππος – Ρωμύλος Ν. |
(Δ1) |
4 |
Δημήτρης Π. |
(Δ2) |
5 |
Νικόλαος Χ. |
(Δ2) |
6 |
Λάμπρος Μ. |
(Ε1) |
7 |
Ηλέκτρα Η. |
(Ε1) |
8 |
Αλεξάνδρα Σ. |
(Ε2) |
9 |
Κων/νος Μ. |
(Ε2) |
10 |
Αριάδνη Α. |
(Ε1) |
11 |
Δημήτρης Γ. |
(Ε1) |
12 |
Ευγενία Δ. |
(Ε1) |
13 |
Χρήστος Κ. |
(Ε1) |
14 |
Θωμάς Κ. |
(ΣΤ1) |
15 |
Περικλής Φ. |
(ΣΤ’, 3/Θ) |
16 |
Θάνος Μ. |
(ΣΤ’, 3/Θ) |
17 |
Αχιλλέας – Μάριος Ρ. |
(ΣΤ1) |
18 |
Κλεοπάτρα Γ. |
(ΣΤ1) |
19 |
Ήλιος Χ. |
(ΣΤ2) |
20 |
Κων/να Λ. |
(ΣΤ1) |
ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ
1 |
Ελεάννα Ζ. (Β1) 12/Θ |
2 |
Παρασκευή Μ. (Γ1) 12/Θ |
3 |
Ιωάννα Γ.-Μ. (Γ) 3/Θ |
4 |
Μάριος Μ. (Γ1) 12/Θ |
5 |
Ευαγγελία Α. (Γ1) 12/Θ |
6 |
Χριστίνα Α. (Δ) 3/Θ |
7 |
Άννα Κ. (Δ1) 12/Θ |
8 |
Σταυρούλα Μ. (Δ1) 12/Θ |
9 |
Αναστασία Π. (Ε2) 12/Θ |
10 |
Αντωνία – Μαρία Τ. (Ε2) 12/Θ |
11 |
Παναγιώτα – Δήμητρα Ζ. (Ε1) 12/Θ |
12 |
Άλκηστις Μ. (ΣΤ) 3/Θ |
13 |
Ασημίνα Τ. (ΣΤ) 1/Θ |
14 |
Κατερίνα Γ.– Μ. (ΣΤ) 3/Θ |
15 |
Καλλιρρόη Τ. (ΣΤ) 1/Θ |
ΟΜΙΛΟΣ «Εκφράζομαι και δημιουργώ μέσω της Κίνησης»
1 |
Λαμπρινή Δ. |
Δ1 |
2 |
Φλώρα Ε. |
Δ΄, 1/θέσιο |
3 |
Μαρία Κ. –Κ. |
Στ2 |
4 |
Φαίδρα Κ. –Κ. |
Στ2 |
5 |
Μαρκέλλα Μ. |
Στ2 |
6 |
Γεωργία Π. |
Στ2 |
7 |
Αικατερίνη Π. |
Δ1 |
8 |
Αθηνά Τ. |
Στ2 |
9 |
Κωνσταντίνα Τ. |
Στ2 |
10 |
Χριστίνα Π. |
Δ2 |
11 |
Γεωργία Δ. |
Γ2 |
12 |
Ζωή Δ. |
Ε1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΘΕΑΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1 |
Σταυριανή Α. |
Στ1 |
2 |
Κων/να Α. |
Στ1 |
3 |
Μυρσίνη Δ. |
Ε1 |
4 |
Μελίνα Δ. |
Δ1 |
5 |
Βανέσα Κ. |
Δ1 |
6 |
Ευάγγελος Κ. |
Ε2 |
7 |
Ιάσονας Κ. |
Στ2 |
8 |
Αναστασία Κ. |
Δ1 |
9 |
Βικτώρια Λ. |
Ε2 |
10 |
Παυλίνα Μ. |
Ε2 |
11 |
Αλέξης Μ. |
Ε2 |
12 |
Σπύρος Μ. |
Ε2 |
13 |
Νικόλαος Μ. |
Ε1 |
14 |
Ιωάννα Π. |
Ε2 |
15 |
Ιωάννης Σ. |
Ε2 |
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΜΠΟΤΙΚΗΣ
1 |
Ευαγγελία Α. |
Β1 |
2 |
Ανδριάννα Β. |
Β1 |
3 |
Αλεξανδρής Γ. |
Β1 |
4 |
Χαράλαμπος Φ. |
Β2 |
5 |
Βάλια Α. |
Β1 |
6 |
Γρηγόρης Β. |
Β1 |
7 |
Θεοδώρα Κ. |
Β1 |
8 |
Νικόλαος – Μάριος Γ. |
Β1 |
9 |
Κωνσταντίνος Κ. |
Β(1/ θ) |
10 |
Μαρίνα Α. |
Β1 |
11 |
Φαίδρα Δ. |
Β1 |
12 |
Κωνσταντίνος Γ. |
Β(3/θ) |
ΟΜΙΛΟΣ ΧΟΡΩΔΙΑΣ
1 |
Λήδα Μ. |
Β1 |
2 |
Λεωνίδα Κ.
|
Β1 |
3 |
Φίλιππος Γ.
|
Β1 |
4 |
Βασίλης –Παναγιώτης Γ. |
Β1 |
5 |
Μαρία-Ελένη Γ.
|
Β1 |
6 |
Ειρήνη-Χρυσοβαλαντου Μ. |
Β2 |
7 |
Λυδία Τ.
|
Β2 |
8 |
Αλεξάνδρα Π.
|
Β2 |
9 |
Αγγελική Ρ.
|
Β2 |
10 |
Ευάγγελος Ε. |
Γ1 |
11 |
Σοφία Ρ. |
Γ1 |
12 |
Δέσποινα Α. |
Γ1 |
13 |
Δημήτρης Η. |
Γ1 |
14 |
Χριστίνα Ρ. |
Γ1 |
15 |
Γεωργία Κ. |
Γ2 |
16 |
Σοφία Τ. |
Γ 3/Θ |
17 |
Ειρήνη Γ. |
Γ2 |
18 |
Διονύσης Δ. |
Γ2 |
19 |
Γεωργία Δ. |
Γ2 |
20 |
Μάνια Γ. |
Δ1 |
21
|
Δήμητρα Κ. Ο. |
Δ1 |
22
|
Βασιλική Κ. |
E1 |
23 |
Ζωή Δ. |
Ε1 |
24 |
Δανάη Δ. |
Ε1 |
25 |
Φώτης Π. |
Ε2 |
26 |
Βικτώρια Π. |
Ε2 |
27 |
Κατερίνα Χ. |
Ε2 |
28 |
Αριάδνη Σ. |
Ε2 |
29 |
Άννα Τ. |
ΣΤ2 |
30
|
Χρήστος Κ. |
Β' 3/Θ |
Τα αποτελέσματα ανακοινώνονται με ελλιπή στοιχεία λόγω των περιορισμών που επιβάλει o Γενικός Κανονισμός για την Προστασία Δεδομένων (GDPR).
Όμιλος Χορωδίας: Κληρώθηκε ο Χρήστος Κ. από τη Β' τάξη του 3/θεσίου.
Όμιλος «Εκφράζομαι και δημιουργώ μέσω της Κίνησης»: Δεν απαιτήθηκε κλήρωση διότι κατατέθηκαν μόνο 2 αιτήσεις.
Όλοι οι Όμιλοι θα ξεκινήσουν την ερχόμενη εβδομάδα (21-25 Οκτωβρίου 2019). Λεπτομερείς οδηγίες θα δοθούν στα παιδιά που κληρώθηκαν από τους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς των ομίλων.
Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία!