ΝΕΑ-ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
σχετικά με τη διαδικασία επιλογής των εκπαιδευτικών για πλήρωση θέσεων με πενταετή θητεία  στα Πρότυπα Πειραματικά  Σχολεία:
1ο 12/Θ Π.Π.Δ.Σ. ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ (ΜΑΡΑΣΛΕΙΟ)

3/Θ Π.Π.Δ.Σ. ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ (ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟ ΟΛΙΓΟΘΕΣΙΟ)

1/Θ Π.Π.Δ.Σ. ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ (ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟ ΟΛΙΓΟΘΕΣΙΟ)

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να υποβάλουν ηλεκτρονικά σχετική αίτηση προς το ΕΠ.Ε.Σ. του Προτύπου Πειραματικού Σχολείου της πρώτης προτίμησής τους, καθώς και να καταχωρήσουν ηλεκτρονικά τα βιογραφικά τους στοιχεία στη διεύθυνση http://depps.athena.net.gr/depps/evaluation/login.php  μέχρι την Τετάρτη 26/6/2013.

Αναλυτικά για την Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος πατήστε εδώ.

Πληροφορίες σχτικά με τον πίνακα κενών εδώ.

Την ίδια αίτηση, συνοδευόμενη από τα απαραίτητα επικυρωμένα δικαιολογητικά, θα πρέπει να υποβάλουν οι υποψήφιοι αυτοπροσώπως ή με συστημένη επιστολή στην ταχυδρομική διεύθυνση της σχολικής μονάδας της πρώτης προτίμησής τους (υπόψη του ΕΠ.Ε.Σ.).

Ταχυδρομική Διεύθυνση: Μαρασλή 4, 106 76 - ΑΘΗΝΑ

Τηλ. Επικ.: 2107210835

Ηλ. Διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.