ΝΕΑ-ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

1ο 12/ΘΕΣΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Δ.Σ.

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ (ΜΑΡΑΣΛΕΙΟ)

Σήμερα, ημέρα Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου, στη συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Α/θμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Αθηναίων, που πραγματοποιήθηκε, στις 15:30 μ.μ., και έχοντας ως θέμα συζήτησης την προμήθεια ηλεκτρονικού εξοπλισμού για κάλυψη των αναγκών των Πειραματικών Δημοτικών Σχολείων Πανεπιστημίου Αθηνών (Μαράσλειο),  και κατόπιν πρόσκλησης που γνωστοποιήθηκε στον κ. Νικόλαο Παπαδόπουλο, Διευθυντή του 1ου 12/θεσίου Πειραματικού Δημοτικού Σχολείου Πανεπιστημίου Αθηνών (Μαράσλειο), να παραστεί και να στηρίξει το αίτημα που είχε καταθέσει με έγγραφό του στην κ. Μάρθα Φλωράτου, Πρόεδρο της εν λόγω Σχολικής Επιτροπής, αποφασίστηκε η έγκριση του αιτήματος και συγκεκριμένα η προμήθεια δύο (2) καινούργιων φωτοτυπικών μηχανημάτων και ενός (1) σταθερού υπολογιστή.

Στο σημείο αυτό ο κ. Νικόλαος Παπαδόπουλος, Διευθυντής τους σχολείου και ο Σύλλογος Διδασκόντων ευχαριστούν την κ. Μάρθα Φλωράτου, Πρόεδρο της Σχολικής Επιτροπής του Δήμου Αθηναίων και τα μέλη της Επιτροπής για την στήριξη και άμεση έγκριση του αιτήματος, με στόχο την εύρυθμη λειτουργία του σχολείου μας.